Warhammer 40,000: Space Marine – Dreadnought Sistem Gereksinimleri

Warhammer 40,000: Space Marine – Dreadnought oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Warhammer 40,000: Space Marine – Dreadnought

Super Mario World (Japonya'da Süper Mario Dünyası olarak bilinir: Super Mario Bros 4), Nintendo EAD tarafından geliştirilen ve 21 Kasım 1990'da (Japonya'da) Super Nintendo Eğlence Sistemi için Nintendo tarafından yayınlanan yan kaydırma platformudur, 31 Ağustos , 1991 (Kuzey Amerika'da) ve 11 Nisan 1992 (Avrupa'da).

SNES'in lansman başlıklarından biri olan (ve Kuzey Amerika'daki erken sistemlerle birlikte verilen) Super Mario World, Super Mario serisindeki beşinci ana oyundur. (Nintendo'nun maskotu, Mario ve kardeşi Luigi'nin oynadığı). Oyun, Princess Toadstool'u kurtarırken kötülük Koopa kral Bowser'ini (ve onun yedi altını çizen Koopalings'i) bulmak ve yenmek için Dinosaur Land'i (keşfedilen dinozorlar) keşfederken Mario kardeşleri izliyor.

Oyun, ("Spin Jump" gibi) yeni yeteneklerle ("Cape Feather") ve daha fazla engelle birlikte, Mario ve Luigi'nin kullanabileceği dinozor arkadaşlarını (Yoshi olarak da bilinir) tanıtır. Düşmanları tuzağa düşürmek ve yemek için uzun dillerini kullandığı bilinen Yoshi, seride favori bir oyuncu haline geldi (onlara kendi oyunlarını ve parçalarını, en başta bu oyun önceliğini vererek).

1994'te SNES'in özel paketleri Super Mario World'u Super Mario All-Stars ile karıştıran bir derleme kartuşunu içeriyordu. Bu sürümdeki tek fark, Luigi için yeni bir sprite setidir. Orijinal oyun daha sonra 11 Şubat 2002'de Game Boy Advance'a Super Mario World: Super Mario Advance 2 olarak aktarıldı. Orijinal Mario Bros'un özel bir versiyonuyla birlikte, liman Luigi'yi (Super Mario Bros. 2'den kayan sıçrama gibi benzersiz özelliklere sahip olan) seçilebilir karakter, yeni seslendirme ve her yere kaydetme özelliği. Orijinal oyun Nintendo'nun Wii için Sanal Konsol platformunda (5 Şubat 2007'de) ve Wii U'da (26 Nisan 2013'de) dijital olarak yeniden dijital olarak yeniden piyasaya sürüldü.

Warhammer 40,000: Space Marine – Dreadnought Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): 2.0 GHz Dual core CPU (any Core 2 Duo veya AMD X2 ya da üstü)
  • RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista), 2 GB (Windows 7)
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
  • Ekran Kartı: 256 MB Video Card using Shader Model 3 (NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 3850 ve above)
  • Boş Alan: 20 GB space free (10 GB free after install)

Warhammer 40,000: Space Marine – Dreadnought Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Any Quad-core Intel veya AMD Processor
  • RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista), 2 GB (Windows 7)
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Ekran Kartı: 512 MB Video Card using Shader Model 3 (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 ya da üstü)
  • Boş Alan: 20 GB space free (10 GB free after install)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir