Syndicate Sistem Gereksinimleri

Syndicate oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Syndicate

London, 1868. Sanayi Devrimi, imkansız olduğu düşünülen teknolojilerle milyonlarca insanın hayatını dönüştüren inanılmaz bir icat yaşını ortaya çıkarmaktadır. Bu dönemde yaratılan fırsatlar, artık krallar, imparatorlar, politikacılar ya da din tarafından kontrol edilmeyen, ancak ortak bir yeni paydayla yeni dünyayı başlatmak için Londra'ya acele ediyor: para.

Bununla birlikte, herkes bu patlamanın avantajlarından yararlanabilir. İngiliz İmparatorluğu'nun motorunu beslemesine rağmen, işçilerin yaşamları yasallaştırılmış kölelikten biraz daha fazla iken emeklerinden en üst yüzde birkaç kâr. Zavallı ve ölmekte olan genç yaşta, alt sınıf, yeni bir aile türü olarak protesto içinde birleşerek, yeryüzünde hayatta kalma mücadelesinde yaşamaya yönelen çeteler. Caydırıcı Assassinler yanlarına gelene ve yeryüzünden yukarıya doğru modern tarih boyunca yankılanacak Londra liderlerini içeren eski bir çatışmayı yeniden ateşleyene kadar bir mücadele.

İkiz kızkardeşi Evie'nin yardımı ile, Assassin's Creed® Sendikasında milyonlarca kişinin kaderini değiştirecek olan Jacob Frye'yi tanıtıyor. Yörüngeye çıkın ve yeryüzünü, hareket, entrika ve acımasız dövüş ile dolu bir iç organ macerasında Londra'daki bozuk bozukluğu kırmaya götür.

Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core 2 Duo (E4600) at 2.4 Ghz veya eşdeğer (Athlon 64 X2) processor
  • RAM: 2 GB Windows 7 & Windows XP (3 GB with Windows Vista)
  • İşletim Sistemi: Windows XP with SP2, Windows Vista, Windows 7
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4650 veya NVIDIA GeForce 8800 GT (min. 512mb RAM) ya da üstü
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Alan: 10.5 GB