Super Island God VR Sistem Gereksinimleri

Super Island God VR oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Super Island God VR

Super Mario World (Japonya'da Süper Mario Dünyası olarak bilinir: Super Mario Bros 4), Nintendo EAD tarafından geliştirilen ve 21 Kasım 1990'da (Japonya'da) Super Nintendo Eğlence Sistemi için Nintendo tarafından yayınlanan, 31 Ağustos tarihli, yan kaydırma platformudur. , 1991 (Kuzey Amerika'da) ve 11 Nisan 1992 (Avrupa'da).

SNES'in lansman başlıklarından biri olan (ve Kuzey Amerika'daki erken sistemlerle birlikte verilen) Super Mario World, Super Mario serisindeki beşinci ana oyundur. (Nintendo'nun maskotu, Mario ve kardeşi Luigi'nin oynadığı). Oyun, Princess Toadstool'u kurtarmaya çalışırken kötü Koopa kral Bowser'ini (ve onun yedi altını çizen Koopalings'i) bulmak ve yenmek için Dinosaur Land'i (keşfedilen dinozorlar) keşfederken Mario kardeşleri izliyor.

Oyun, ("Spin Jump" gibi) yeni yeteneklerle ("Cape Feather") ve daha fazla engelle birlikte, Mario ve Luigi'nin kullanabileceği dinozor arkadaşlarını (Yoshi olarak da bilinir) tanıtır. Düşmanları tuzağa düşürmek ve yemek için uzun dillerini kullandığı bilinen Yoshi, seride favori bir oyuncu haline geldi (onlara kendi oyunlarını ve parçalarını, en başta bu oyun önceliğini vererek).

1994'te SNES'in özel paketleri Super Mario World'u Super Mario All-Stars ile karıştıran bir derleme kartuşunu içeriyordu. Bu sürümdeki tek fark, Luigi için yeni bir sprite setidir. Orijinal oyun daha sonra Game Boy Advance'a 11 Şubat 2002'de Super Mario World: Super Mario Advance 2 olarak aktarıldı. Orijinal Mario Bros'un özel bir versiyonuyla birlikte, liman, Luigi'nin (Super Mario Bros. 2'den kayan sıçrama gibi benzersiz özelliklere sahip olan) seçilebilir karakter, yeni seslendirme ve her yere kaydetme özelliği. Orijinal oyun Nintendo'nun Wii için Sanal Konsol platformunda (5 Şubat 2007'de) ve Wii U'da (26 Nisan 2013'de) dijital olarak yeniden dijital olarak yeniden piyasaya sürüldü.

Super Island God VR Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-4590 veya AMD FX 8350, equivalent ya da üstü
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 ya da üstü, Windows 10
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 ya da üstü
  • Boş Alan: 1 GB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir