Risk of Rain Sistem Gereksinimleri

Risk of Rain oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Risk of Rain

Yağmur Riski, rasgele öğelerle birlikte bir aksiyon platform / macera oyunudur. Hikayeyi bozmak istemediğimiz halde, birkaç şey yaşatabiliriz! Oyun, uzay ulaşımının yaygın olduğu uzak gelecekte belirlendi. Uzay trenleri, uzay yolcularını ve eşyalarını taşımaktadır. Bununla birlikte, belirli bir uzay treninde çok özel kargo vardı. Bir dizi talihsiz olayla, bu uzay treni yörüngeden vurularak gizemli bir gezegende topraklara çarptı … bir kurtulan ile.

Oyunun en büyük özelliği, randomize öğelerdir. Haritada oluşturduğunuz konum, hangi haritaya yumuşadığınızı, sandığın yerlerini, düşman spawnlarını, öğe spawnlarını ve diğer şeyleri AI Direktörü tarafından rastgele seçilir! Ayrıca oyunumuzda büyük miktarda içerik var: ilginç etkileri olan, planlanmış 100 benzersiz öğeye sahibiz. Hayır + HP veya ZARAR, ancak füze üretme ve durma zamanı. Her biri kendi farklı hamleleriyle 10 karakter arasından seçim yapma seçeneğine sahipsiniz.

Oyunumuzda önemli olan başka bir şey, zaman arttıkça zorluk da yaşanıyor. HUD'da bir barda temsil edilen her dakika, düşmanların gücünü arttırır ve aciliyet duygusu geliştirir.

Risk of Rain Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): 2.5 GHz
  • RAM: 1 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
  • Ekran Kartı: Direct X9.0c Compatible Card
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Alan: 130 MB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir