Life is Strange Episode 4: Dark Room Sistem Gereksinimleri

Life is Strange Episode 4: Dark Room oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Life is Strange Episode 4: Dark Room

Super Mario World (Japonya'da Süper Mario Dünyası olarak bilinir: Super Mario Bros 4), Nintendo EAD tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Super Nintendo Eğlence Sistemi için 21 Kasım 1990'da (Japonya'da) 31 Ağustos tarihinde yayınlanan yan kaydırma platformudur. , 1991 (Kuzey Amerika'da) ve 11 Nisan 1992 (Avrupa'da).

SNES'in lansman başlıklarından biri olan (ve Kuzey Amerika'daki erken sistemlerle birlikte verilen) Super Mario World, Super Mario serisindeki beşinci ana oyundur. (Nintendo'nun maskotu, Mario ve kardeşi Luigi'nin oynadığı). Oyun, Princess Toadstool'u kurtarırken kötülük Koopa kral Bowser'ini (ve onun yedi altını çizen Koopalings'i) bulmak ve yenmek için Dinosaur Land'i (keşfedilen dinozorlar) keşfederken Mario kardeşleri izliyor.

Oyun, ("Spin Jump" gibi) yeni yeteneklerle ("Cape Feather") ve daha fazla engelle birlikte, Mario ve Luigi'nin kullanabileceği dinozor arkadaşlarını (Yoshi olarak da bilinir) tanıtır. Düşmanları tuzağa düşürmek ve yemek için uzun dillerini kullandığı bilinen Yoshi, seriler arasında en çok beğenilenler arasına girdi (onlara kendi oyunlarını ve parçalarını, en başta bu oyun önceliğini vererek).

1994'te SNES'in özel paketleri Super Mario World'u Super Mario All-Stars ile karıştıran bir derleme kartuşunu içeriyordu. Bu sürümdeki tek fark, Luigi için yeni bir sprite setidir. Orijinal oyun daha sonra 11 Şubat 2002'de Game Boy Advance'a Super Mario World: Super Mario Advance 2 olarak aktarıldı. Orijinal Mario Bros'un özel bir versiyonuyla birlikte, liman Luigi'yi (Super Mario Bros. 2'deki kayan atlaması gibi benzersiz özelliklere sahip olan) seçilebilir karakter, yeni seslendirme ve her yerden tasarruf etme özelliği. Orijinal oyun Nintendo'nun Wii için Sanal Konsol platformunda (5 Şubat 2007'de) ve Wii U'da (26 Nisan 2013'de) dijital olarak yeniden dijital olarak yeniden piyasaya sürüldü.

Life is Strange Episode 4: Dark Room Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Dual Core 2.0GHz veya eşdeğer
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • Ekran Kartı: ATI veya NVidia card w/ 512 MB RAM (not recommended for Intel HD Graphics cards)
  • Boş Alan: 3 GB

Life is Strange Episode 4: Dark Room Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Dual Core 3.0GHz veya eşdeğer
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Ekran Kartı: ATI veya NVidia card w/ 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 260 veya ATI HD 4890)
  • Boş Alan: 3 GB