Guacamelee! Sistem Gereksinimleri

Guacamelee! oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Guacamelee!

"Guacamelee!, Meksika'nın ilham verici bir dünyasında büyüleyici bir Metroid-vania stili aksiyon platformudur.

Oyun ilhamını geleneksel Meksika kültürü ve folklorundan alıyor ve çok ilginç ve benzersiz karakterlere sahip. Guacamelee! Klasik açık dünya Metroid-vania tarzı oyunlara, güçlü bir melee muharebe bileşeni, yeni bir boyut değiştirme teknisyeni ve tüm hikaye için kooperatif olarak aynı ekranlı çok oyunculu eklenerek oluşturulmuştur. Oyun ayrıca hareketlerin birçoğunu yararlı ve gerekli kılan bu hareket ve platformlama arasındaki sınırları bulanıklaştırıyor.

Kötü savaş etmek için iki yumruğunuzun gücünü kullanarak bir Luchador olarak mistik ve gizemli bir Meksika dünyasında dolaşın. Yeni alanlar ve sırlar açmak için Rooster Uppercut ve Dimension Swap gibi gizli güreş tekniklerinizi ortaya çıkarın. "

Guacamelee! Daha sonra PC'de DLC ile birlikte "Guacamelee! Gold Edition" adı altında piyasaya çıktı ve harcanmış bir öyküye, 2 yeni bölgeye ve yeni bir patronya sahip olan "Guacamelee! Super Turbo Championship Edition" adlı güncelleştirilmiş bir versiyona sahip.

Guacamelee! Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): 2 GHz
  • RAM: 512 MB
  • İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7/8
  • Ekran Kartı: Shader Model 3.0, 512 MB VRAM
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Alan: 800 MB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir