Grim Dawn Sistem Gereksinimleri

Grim Dawn oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Grim Dawn

Grim Dawn, bilgisayarda dijital dağıtım için tasarlanmış bir aksiyon rol yapma oyundur. Titan Quest'in yapımcıları Iron Lore eğlence gazileri tarafından geliştiriliyor. Grim Dawn, Iron Lore motorunun ve araç setinin Crate'in geliştirilmiş versiyonuyla inşa ediliyor; Titan Quest'i yaratmak için kullanılan aynı teknoloji. Spiritüel bir halef olarak, Grim Dawn, Diablo'nun öncülüğünde keşif, karakter gelişimi ve madalyon koleksiyonunun büyülü formülünü daha iyi mükemmelleştirmeye çalışacaktır.

Oyuncular, bir zamanlar gurur duyan bir imparatorluğun yıkılmasına ve insanoğlunun nesli tükenmek üzere sürülmesine neden olan karanlık, savaşla parçalanmış dünyadaki Cairn'e itilecekler. Cairn, insan vücudunu bir kaynak olarak kullanmayı isteyen biri, gerçekleşmeden önce insan ırkını yok etmeye yönelik bir başka niyet olan iki dünya dışı güç arasındaki sonsuz savaşın sıfır noktası oldu. Bu çarpıcı savaş sadece insanlık uygarlığını bozmakla kalmadı, aynı zamanda gerçeklik dokusunu çarpıtmakta ve sonuçta yeni dehşet yaşatmaktadır.

İnsanlık için, demir altının para birimi olarak yerini aldığı ve tuzun bir silah olarak öneminin gıda üzerinde atılmak için çok değerli olmasını sağlayan acımasız bir çağın şafağıdır. İnsan kurtulanların küçük yerleşim alanları, gizli sığınaklarda gizlenmiş olarak dünyaya dağılmış durumda. Bu insanlar, savaşan istilacıların birbirlerini yoketmelerini sessizce izlemiş ve düşmanlarının güçlü ve zayıf noktaları hakkında bilge olmuşlardır. Birkaç kurban, mülkiyetten veya çözgüye maruz kaldıktan sonra garip yeni yetenekler sergilemeye başladı. Bu doğal olmayan güçler bazıları tarafından korkuluyor ancak "yabancılarla" savaşmak ve dünyalarının geriye kalanlarını geri kazanmak için direniş başlatmak için pek çok yeni umut veriyorlar.

Siz böyle bir bireysiniz. Kutlu olsun ya da belki de Lanetlendim, Ametatik nüfuz dokunuşuyla, normal insanların gücüne ve gücüne sahipsiniz. Bu korkunç potansiyeli ele geçirmek ve insanlığın düşmanlarına karşı kullanmak artık size kalmıştır. Cairn'i korkunç kaderinden kurtaracak kişi siz misiniz? Veya insanlık yok olmaya mahkum mu?

Oyun Türü: Hack ve eğik çizgi / Beat 'em, Role-playing (RPG)

Desteklenen Platformlar: PC (Microsoft Windows)

Geliştirici: Crate Entertainment

Dağıtıcı: Crate Entertainment

Grim Dawn Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci (CPU): x86 uyumlu 2.3GHz veya faster processor (Intel 2nd generation core i-series veya eşdeğer)
 • RAM: 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 6800 series veya ATI Radeon X800 series ya da üstü
 • Ses Kartı: Evet
 • Boş Alan: 5 GB

Grim Dawn Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci (CPU): x86 uyumlu 3.2GHz veya faster processor (Intel 4th generation core i-series ya da üstü)
 • RAM: 6 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 10
 • Ekran Kartı: 1.5 GB NVIDIA GeForce 500 series veya ATI Radeon 6000 series ya da üstü
 • Ses Kartı: Evet
 • Boş Alan: 5 GB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir