FNaF World Sistem Gereksinimleri

FNaF World oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


FNaF World

Super Mario World (Japonya'da Süper Mario Dünyası olarak bilinir: Super Mario Bros 4), Nintendo EAD tarafından geliştirilen ve 21 Kasım 1990'da (Japonya'da) Super Nintendo Eğlence Sistemi için Nintendo tarafından yayınlanan yan kaydırma platformudur, 31 Ağustos , 1991 (Kuzey Amerika'da) ve 11 Nisan 1992 (Avrupa'da).

SNES'in lansman başlıklarından biri olan (ve Kuzey Amerika'daki erken sistemlerle birlikte verilen) Super Mario World, Super Mario serisindeki beşinci ana oyundur. (Nintendo'nun maskotu, Mario ve kardeşi Luigi'nin oynadığı). Oyun, Princess Toadstool'u kurtarırken kötülük Koopa kral Bowser'ini (ve onun yedi altını çizen Koopalings'i) bulmak ve yenmek için Dinosaur Land'i (keşfedilen dinozorlar) keşfederken Mario kardeşleri izliyor.

Oyun, ("Spin Jump" gibi) yeni yeteneklerle ("Cape Feather") ve daha fazla engelle birlikte, Mario ve Luigi'nin kullanabileceği dinozor arkadaşlarını (Yoshi olarak da bilinir) tanıtır. Düşmanları tuzağa düşürmek ve yemek için uzun dillerini kullandığı bilinen Yoshi, seride favori bir oyuncu haline geldi (onlara kendi oyunlarını ve parçalarını, en başta bu oyun önceliğini vererek).

1994'te SNES'in özel paketleri Super Mario World'u Super Mario All-Stars ile karıştıran bir derleme kartuşunu içeriyordu. Bu sürümdeki tek fark, Luigi için yeni bir sprite setidir. Orijinal oyun daha sonra Game Boy Advance'a 11 Şubat 2002'de Super Mario World: Super Mario Advance 2 olarak aktarıldı. Orijinal Mario Bros'un özel bir versiyonuyla birlikte, liman Luigi'yi (Super Mario Bros. 2'den kayan sıçrama gibi benzersiz özelliklere sahip olan) seçilebilir karakter, yeni seslendirme ve her yere kaydetme özelliği. Orijinal oyun Nintendo'nun Wii için Sanal Konsol platformunda (5 Şubat 2007'de) ve Wii U'da (26 Nisan 2013'de) dijital olarak yeniden dijital olarak yeniden piyasaya sürüldü.

FNaF World Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): 2 GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon veya eşdeğer
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: XP,Vista,Windows7
  • Ekran Kartı: 1 GB Graphics card
  • Boş Alan: 400 MB