Battlefield 4: Dragon’s Tooth Sistem Gereksinimleri

Battlefield 4: Dragon’s Tooth oyunu hakkında genel bilgiler ve oyunu oynayabilmek için gereken oyun platformları ve sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler.


Battlefield 4: Dragon’s Tooth

Super Mario World (Japonya'da Süper Mario Dünyası olarak bilinir: Super Mario Bros 4), Nintendo EAD tarafından geliştirilen ve 21 Kasım 1990'da (Japonya'da) Super Nintendo Eğlence Sistemi için Nintendo tarafından yayınlanan yan kaydırma platformudur, 31 Ağustos , 1991 (Kuzey Amerika'da) ve 11 Nisan 1992 (Avrupa'da).

SNES'in lansman başlıklarından biri olan (ve Kuzey Amerika'daki erken sistemlerle birlikte verilen) Super Mario World, Super Mario serisindeki beşinci ana oyundur. (Nintendo'nun maskotu, Mario ve kardeşi Luigi'nin oynadığı). Oyun, Princess Toadstool'u kurtarırken kötülük Koopa kral Bowser'ini (ve onun yedi altını çizen Koopalings'i) bulmak ve yenmek için Dinosaur Land'i (keşfedilen dinozorlar) keşfederken Mario kardeşleri izliyor.

Oyun, ("Spin Jump" gibi) yeni yeteneklerle ("Cape Feather") ve daha fazla engelle birlikte, Mario ve Luigi'nin kullanabileceği dinozor arkadaşlarını (Yoshi olarak da bilinir) tanıtır. Düşmanları tuzağa düşürmek ve yemek için uzun dillerini kullandığı bilinen Yoshi, seriler arasında en çok beğenilenler arasına girdi (onlara kendi oyunlarını ve parçalarını, en başta bu oyun önceliğini vererek).

1994'te SNES'in özel paketleri Super Mario World'u Super Mario All-Stars ile karıştıran bir derleme kartuşunu içeriyordu. Bu sürümdeki tek fark, Luigi için yeni bir sprite setidir. Orijinal oyun daha sonra 11 Şubat 2002'de Game Boy Advance'a Super Mario World: Super Mario Advance 2 olarak aktarıldı. Orijinal Mario Bros'un özel bir versiyonuyla birlikte, liman Luigi'yi (Super Mario Bros. 2'deki kayan atlaması gibi benzersiz özelliklere sahip olan) seçilebilir karakter, yeni seslendirme ve her yerden tasarruf etme özelliği. Orijinal oyun Nintendo'nun Wii için Sanal Konsol platformunda (5 Şubat 2007'de) ve Wii U'da (26 Nisan 2013'de) dijital olarak yeniden dijital olarak yeniden piyasaya sürüldü.

Battlefield 4: Dragon's Tooth Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon X2 2.8 GHz ya da üstü
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 32-Bit (with KB971512 System Update)
  • Ekran Kartı: 512 MB AMD Radeon HD 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT ya da üstü
  • Boş Alan: 30 GB

Battlefield 4: Dragon's Tooth Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): AMD Six-core CPU, Intel quad-core CPU ya da üstü
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 8 64-Bit
  • Ekran Kartı: 3GB AMD Radeon HD 7870 / NVIDIA Geforce GTX 660 ya da üstü
  • Boş Alan: 30 GB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir