Topluluk Güncellemesi 95 (Community Update 95)

Topluluk Güncellemesi 95 Türkçe – 

El yapımı bir Gelişmiş Kılıç, Klan Savaşları Bölüm 9 ve Kardeş Katliamı, ve tabiki daha fazlası.


Hoşgeldiniz

Tecrübe Sistemi güncellemesinden birkaç saat önce başlıktaki resim yellowhellow78 tarafından paylaşılmıştı. Arkadaşı Lenny bir YouTube videosunda kullanması için yapmış çalışmayı. Videoyu daha paylaşmadılar, bu yüzden onun yerine size Rust’ta bir günün zaman geçişini paylaşıyoruz.


Rust’ın Şafağı 2

Aile kavgaları zamanın başından beri bilinen bir konu. Bu arkadaşlarımız da kardeş kavgası üzerine bir Rust kısa filmi çekmişler. 


Izgaracı Joe

Phaedo82 oyunda bir ızgaracı dükkanı açarak geçimini sağlamaya çalışıyor. Kaydedilmiş uzun bir videonun derlemesinden oluşan video oldukça hoş. Tecrübe sistemi ile birlikte bu tür dükkanları artık daha sık göreceksiniz gibi görünüyor. Videoda oyun içi sesler biraz kısık, anlatıcının sesi biraz yüksek. Kulaklık kullanmanızı tavsiye ederim bu yüzden. 


Klan Savaşları

Bu video klan savaşlarının 9. bölümü. Kendilerini git gide geliştiren Brunt Force Trauma takımı yine güzel bir çalışma gerçekleştirmiş. Çok hoş yapıları, harika atışları var. İzlemenizi tavsiye ediyorum.


Doğumgünü Kılıcı

Lil Dan, doğum gününde arkadaşlarından el yapımı bir Gelişmiş Kılıç almış. İşte gerçek arkadaşlar artık böyle oluyor demek ki. Tabi arkadaşımız kılıcı ile ne yapacağını bilemeyip ‘Zubat’ avına çıkmış. (Pokemon GO) 

Screenshot_4


Güvenlik Kameraları Olsa…

Surge yeni bir video paylaşıp Rust’ta güvenlik kameraları olsa nasıl olurdu sorusunu eğlenceli bir şekilde cevaplıyor. Video keşke biraz daha uzun ve kapsamlı olsaymış. Umarız ki Surge daha fazla fikir ile ilgili video paylaşır. 


Gelecek hafta Craig izinli olacağından Topluluk Güncellemesi olmayacakmış. 🙁 Bilginize…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir