Rust Haberler 14.09.2016

Rust Haberler 14.09.2016 (14 Eylül 2016) –

Bu hafta gelecek olan güncellemede birkaç oyun hatası giderilecek, yeni mağara düzeninde gelişmeler paylaşılacak, yarı otomatik tabancada düzenlemeler yapılacak ve Oyunki sunucusu tekrar aktif olacak 🙂


Gez & Arpacık Hatası

Geçen haftaki silah tutuşları ile ilgili olan değişikliklerde bazı silahların gez ve arpacık hizalamalarında hata ortaya çıktı. Hizalamaların düzenlemesi ile birlikte sürgülü tüfeğin arpacık biçiminde de oynama yapılacak. Artık hedefi görmek daha kolay olacak. 

gezarpacik


Güle Güle ‘Blaster :D’

Şimdiye dek uzun bir vakittir bazen oyuncuların cinsiyeti, teni, hatta bazı vücut parçaları yanlış görünüyor ve sonucunda karakterin ismi de tanımlanamayıp ‘Blaster :D’ olarak gösteriyordu. André birkaç oyuncunun şikayetini göz önünde bulundurup hemen el attı ve bu hatayı düzeltti. Önümüzdeki güncellemede artık bu sorun olmayacak.


Yarı Otomatik Tabanca Güçsüzleşiyor

Henüz kararlar tamamlanmamış olsa da yarı otomatik tabancanın muhteşem gücü yakın vakitte sona erecek gibi görünüyor. Ee iki mermiyle saldırı tüfeği zor adam öldürürken tabanca direk öldürüyorsa bu normal değil zaten…


Doğal Mağara Oluşumlarında Gelişme

Vince bu hafta doğal mağara oluşumları üzerine daha fazla çalışıyor ve geçen hafta da bahsettiği gibi mağaraları güzelleştiriyor. Henüz görsel paylaşılmadı fakat yapılan bildiriye göre mağaralarda radyasyon kesin olacak. Bu da bir şey 🙂 Global Wipe zamanı mağaralar ile ilgili çok daha fazla bilgiye sahip oluruz muhtemelen.


Oyunki Sunucusunda Bakım ve Yenilikler

Oyunki sunucusunda genel düzenlemeler ve bakım yapmak amacı ile geçtiğimiz günde sunucuyu askıya aldık. Sunucunun tüm ayarlarında, eklentilerinde ve düzeninde daha iyi olacağını düşündüğümüz değişiklikler yapılıyor ve performansı artırmak amaçlı gerek donanımsal gerek yazılımsal düzenlemeler yapıyoruz..

15 Eylül Perşembe günü gelecek Rust güncellemesi ile birlikte sunucunun tekrar aktif olması planlanıyor

Sunucunun yenilenmesi ile birlikte wipe atılacak ve bazı istisnai oyuncular hariç uzaklaştırma ve susturma cezaları kalkacaktır. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir