Topluluk Güncellemesi 105 (Community Update 105)

Topluluk Güncellemesi 105 Türkçe – 

En şanslı Rust başlangıcı, GTA Rust City, Arbalet Konsepti ve daha fazlası!


Hoşgeldiniz

Başlıktaki çalışma BlueHeartBob’a ait. Daha fazla Vincent’in mağaraları bitirmesini bekleyemeyen dostumuz hayalindeki mağara görünümünü kağıda dökmüş ve Reddit üzerinde paylaşmış. 


Gelişmiş Rust Arbaleti

Geçtiğimiz haftalarda Maxim Klyuch Rust arbaletini gerçek hayatta tasarlamış ve çalıştığını göstermişti. Görünüşe göre tasarımını geliştirip güzel bir konsept tasarım paylaşmaya karar vermiş. Halatlı gelişmiş bir arbaletin nasıl olabileceği ile ilgili oldukça ‘gerçekçi’ bir çalışma 🙂


Vert-Ego

Vertigo wipe tan sonraki  ilk haftasını videoya alarak güzel bir derleme oluşturmuş. Tek başına oynayak ufak bir oyuncunun evinin çevresi malum pek kalabalık olur. Vertigo egosunu pek yüksek tutarak millete sataşıyor ve ortaya izlemesi eğlenceli komik sahneler çıkıyor. 


Şehir

‘şehir’ adı altında redditte reginayu3 tarafından bu resim albümü paylaşıldı. Başlık kesinlikle çok güzel oturmuş. Paylaşılan albüm oldukça güzel tasarlanmış dev bir şehirin gelişimini anlatıyor.  112 fotoğraf biraz fazla olabilir ama hızlı hızlı güzel bakılıyor.


Grand Theft Auto: Rust City

Brunt Force Trauma yine yapacağını yapmış ve muhteşem bir Rust videosu hazırlamış. GTA’nın eski oyunlarına benzeterek harika bir çalışma ortaya çıkmış. İlk izlerken hayal edebileceğimden çok daha iyi iş çıkardıklarını gördüm. İzlerken çok eğleneceksiniz.


GIF GIF GIF

Geçen hafta birkaç GIF paylaşmıştık. Bu hafta ise bazı arkadaşlarımız heveslenip onlar da GIF oluşturmaya karar vermiş. 

1474642495_raid4

20ed2ex7c2nx


Ve Son Olarak

DutchBoyd, Rust’ta olabilecek en güzel başlangıçlardan birini yapmış ve bunu videoya alabilmeyi başarmış. Arkadaşımıza hayatında daha da çok şans diliyoruz, bundan daha şanslı olunabilirse 🙂

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir