Topluluk Güncellemesi 106 (Community Update 106)

Community Update 106 Türkçe –

Rust Factions oyunu, fan çalışması resimler, Rust oyuncularının garip davranışları ve daha fazlası.


Hoşgeldiniz

Şahsen ben Rust Factions sunucularında oynamıyorum. Bilmeyenler için Rust Factions, büyük bir rol yapma sunucusu. Herkesin kendine göre bir rolü var ve klanlara bölünük olarak bir senaryo çerçevesinde oynuyorsunuz.

Başlıktaki resim Rust Factions haritalarından biri. Görüldüğü üzere farklı bölgelere ve klanlara göre sınırlar belirlenmiş ve bu sınırlar her gün her an değişiyor. Oldukça hoş olduğundan paylaşmak istedim.


KCmo Ev Turu

KCmo’nun evine denk gelenler için üzülüyorum. Oldukça güzel tasarlanmış ve akıllıca kullandığı evler denk gelenleri çok üzüyor. Videosunda yaptığı evlerden birinin detaylarından bahsediyor. 

Temel olarak evinde çok değerli malzeme bırakmadığını, hızlıca ufak bir ev yapıp daha çok oyunu oynamaya vakit ayırdığından bahsediyor. Bazı güzel taktik ve ipuçları da cabası. İyi seyirler.


Gece Baskını

Swemba sunucusunda dolaşarak güzel kamera açıları ile gece yapılan çatışma ve baskın videosu yakalamış. İzlemesi gece olduğu için biraz zor olsada güzel bir video.


Rust Fan Çalışmaları Felan

Pek söze gerek yok, güzel fan çalışmaları işte 🙂

1473478954_20160809153408_1

1475043897_rust fanart 1

images.akamai.steamusercontent

1475507005_0


Robin Vertiigo

Vertiigo’nun halleri işte. Normalde zaten ona yanlış yapanları öldürmeyi adet edinen bir arkadaş. Fakat bu sefer her an onu vurmaları ihtimaline karşın tetikte olan kişiler ile farklı ve zor bir plan uygulaması gerekiyor. 


Ve Son Olarak

Orada… Uzaklarda… Rust’ta garip şeyler dönüyor…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir