Rust Seviye Rehberi

Rust Seviye Rehberi

Bu rehberde yeni tecrübe sistemi ile gelen üretim ağacının hangi sırada açıldığını öğrenebilirsiniz. Hangi seviyede hangi eşyanın açıldığını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

[php snippet=2]

6 thoughts on “Rust Seviye Rehberi

  1. artık araştırma masasında bir şey araştırmak mümkün mü çünkü plan paraları oyundan kalktı ama araştırma maasası oyundan kalkmadı şansımızı nasıl arttırıcaz

    1. Oyunda artık Blueprint olmadığı için bir işe yaramayacaktır. Ben şahsen denemedim ve üretim olarak Araştırma Masasını görmedim. Siz bir araştırma yapıp başarılı oldunuz mu? Sonuç ne oldu?

  2. Bu son güncellemeden önce 30-35 fps ile rahat oynuyordum . Güncellemeden sonra aldığım fps 10 a düştü oynayamıyorum ne yapmalıyım ?

    1. Bir çok oyuncunun yaşadığı kronik bir hata bu şu anda. Pek çözümü var gibi görünmüyor. Ben yine de size oyun çözünürlüğünü düşürmenizi tavsiye ediyorum. 1280-720 gibi bi çözünürlükte daha çok fps alabilirsiniz.

  3. Merhaba, Rusttan hediye gelen skinleri oyun içinde kullanamıyorum(daha önce kullanabiliyordum). Ne denediysem düzelmedi. Bu konuda fikri olan ya da yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir