Rust Steam Üzerinde Kötü İzlenime Sahip

Rust Steam üzerinde git gide kötü bir izlenime sahip oluyor. Özellikle XP sisteminin gelmesinden sonraki vakitlerde olumsuz yorum sayısı artışta.


Rust Gözden Düşüyor Mu?

Rust özellikle XP sisteminin çıkmasından sonra git gide daha çok olumsuz yorum almaya başladı. Vakit geçtikçe steam üzerindeki ortalaması genel olarak olumlu iken artık karmaşık bir durumda. Eskiden olumlu yorum yapmış oyuncular geri dönüp eski incelemelerini olumsuz olarak değiştiriyor ve düzenlemeler yapıyor. 

Genel olarak oldukça olumlu yorumları olsa da, son vakitlerde aldığı olumsuz yorumlar, güncel incelemelerin kötü olmasına ve Rust’ın itibar kaybetmesine yol açıyor. Aşağıdaki resim güncel inceleme sayılarıdır. Gördüğünüz üzere Daha önceden yapılmış incelemeler ile birlikte Çok Olumlu derecesine sahip olsa da vakit geçtikçe Karışık durumuna geçecek kadar olumsuz inceleme ve yorumlar almaya başlıyor. ensontotal

Rust ekibi bunu göz önünde bulundurarak Twitter ve Reddit üzerinden sık sık oyuncuların fikirlerini “artık” dinlemeye ve oyun gelişiminde bu fikirleri göz önünde bulundurmaya başlıyorlar. Her ne kadar oyunun olumsuz yorum alması kötü bir durum olsa da yeni gelecek oyuncular için, gelecek için bu durum çok olumlu sonuçlanabilir. Bunları vakit gösterecek. Merakla bekliyoruz.