Yeni Eşya Çantalı Bomba Geliyor!

Erken safhalarda raid atmayı zorlaştırdıktan sonra Rust ekibi yeni eşya olarak Çantalı Bomba yani Satchel Charge oyuna ekliyor.


Çantalı Bomba Oyuna Ekleniyor

Devblog 120‘de tanıtılan Çantalı Bomba tasarımı oyuna hızlı bir giriş yapıyor. 

C4 Kadar kuvvetli olmayacak eşya oyunun erken safhalarında size C4’ü aratmayacak gibi görünüyor. Maliyeti konusunda henüz bir bilgi yok. Elimizde olan resim ise başlıkta ve aşağıda gördüğünüz gibidir.  Yazı editlenmiştir. Detaylar için aşağı kısımlara göz atınız.

cantalibomba

Gördüğünüz üzere Çantalı Bomba içerisinde bir çok konserve el bombası içeren deri bir çanta formunda olacak. Eski bir konsept tasarımı olan çalışmanın revize edilmiş olan Çantalı Bomba, orjinal ismi ile Satchel Charge, tüm oyuncuları mutlu edecek gibi duruyor. 


Yeni Görsel ve Detaylı Bilgiler Paylaşıldı!

Torbalı Bomba 4 adet konserve el bombası ve küçük kese ile üretilecek. Bu yeni bomba türü özellikle tahta ve metal kapıları yok etmede oldukça iyi. Üretim süresi 30 saniye ve 10 taneye kadar istiflenebiliyor. Bu yeni eşya 15. seviyede açılabilecek. 

Aynı konserve el bombaları gibi dandik çalışıyorlar. Yani erken patlayabilir, geç patlayabilir, patlamayabilir. Eşyanın özellikleri derli olarak şu şekilde:

cantalibomba


Eşyanın daha güncel görsel ve detayları bizlere ulaştığında konu güncellenecektir. Takipte kalın.