Topluluk Güncellemesi 97 (Community Update 97)

Topluluk Güncellemesi 97 Türkçe – 

Varil saldırı topu, raid videoları, topluluk tasarımı muhteşem bir arayüz, patlayan konserve frizbiler ve tabiki daha fazlası. 


Hoşgeldiniz

Başlıktaki resim bir süre önce cookiesS_ tarafından XP sisteminin çıkışı için yapılan bir resimdi. Paylaşalım dedik, oldukça hoş ve temiz bir çalışma. Resmin farklı derlemelerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: CookiesS_


Sinematik Raid Videosu

Swemba muhtemelen bu tür videolarda en iyisi. Ve Phaedo82’nin muhteşem anlatım beceresi ile birlikte muazzam bir iş çıkartıyorlar. 

Video oldukça güzel fakat bizden söylemesi, izlemesi güzel ama kısa değil. Video yaklaşık 20 dakika, fakat bir başlayınca vakit çok hızlı geçiyor. 


Topluluk Tasarımı Kullanıcı Arayüzü 

Geçen haftaki muhteşem silah tasarımı ile kalbimizi kazanan McJay meğerse oyun hakkında çok güzel vizyonlara sahip bir arkadaşımızmış. Oyundaki çanta sorununa el atmak ve çözüm getirmek isteyen dostumuz düşüncelerini ortaya koydukça tamamen yeniden oluşmuş bir kullanıcı çanta arayüzü oluşturmuş. Bir göz atın, muazzam bir çalışma.

mc1

mc2

mc3


Rust PD – Final Gösterisi

Rust film ve video çekmek için sanki bir oyun motoruymuş gibi kullanılmaya başladı iyice. PitchDank tabi bununla yetinmedi ve oyun konseptini daha üst bir seviyeye taşıyarak, haber şovları, komedi skeçleri ve uzun soluklu Rust PD serisini çekti. Video 10. ve aynı zamanda Final bölümü. Tüm seriyi izlemenizi tavsiye ederiz. 

Tüm bu videoların senaryolarını yazması, düzenlemesi ve çekimi kim bilir ne kadar vakitlerini aldı. Güzel iş… çok güzel iş…


Varil Topu

Thaxremixz adlı Rust severin varillere karşı pek bir tutkusu var gibi. İki adet konsept tasarım ile karşılıyor bizi, Thaxremixz. Biri ısınma amaçlı varil diğeri ise varilden yapılmış bir top. Top fikri oldukça iyi bir fikir aslında, taşınılabilir olmasa bile, taret gibi bir noktaya konuşlandırıp savunma için oldukça etkili kullanılabilir. 

Co2X3oYWEAALIuI

CogU-RmUsAAKQEJ

CogVFAaUMAA_6pA


Satılık Taş 

Bir sebepten ötürü 5.6Milyon izlenmesi olan bu kısa rust animasyon filmi oldukça eğlendirici. İzlemenizi tavsiye ediyoruz. 


Düşük Seviye Patlayıcılar

Dam_we adlı Rust severin düşük seviye patlayıcılar ile ilgili çok hoş fikirleri var. Resimli anlatım olarak paylaştığı konseptler reddit üzerinde çok ilgi çekti. 


Ve Son Olarak

PitchDank son seviyeyi aştığında neler olacağı ile ilgili bir video çekmiş. Bu kısa videoyu kesinlikle izlemelisiniz. Oyuna eklemek lazım sanki bu tür bir animasyonu 🙂