LeBlanc

LeBlanc

Hilekâr

Saldırı
1 / 10
Büyü
10 / 10
Savunma
4 / 10
Zorluk
9 / 10
Can:
516 (+75 seviye başına)
Can Yenileme:
7.42 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
54.88 (+3.5 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+1.4% seviye başına)
Zırh:
21.88 (+3.5 seviye başına)
Büyü Direnci:
30 (+0 seviye başına)
Hareket Hızı:
335

Karakter Hikayesi

Her şehrin bir karanlık yanı vardır; zaten karanlık bir ün salmış olanların bile. Noxus - adı daima saygı ve tiksinti karışımı bir duyguyla anılmasına rağmen - bu basit gerçeğin dışında kalmıyor. Karanlık ve dolambaçlı sokaklarının altında yer alan ...

Devamını Oku...

Kostümler

Karakter Hikayesi

Her şehrin bir karanlık yanı vardır; zaten karanlık bir ün salmış olanların bile. Noxus - adı daima saygı ve tiksinti karışımı bir duyguyla anılmasına rağmen - bu basit gerçeğin dışında kalmıyor. Karanlık ve dolambaçlı sokaklarının altında yer alan karmaşık zindanlar, tüm kötülüklerin sığınağı olan bu devasa metropolisin gerçek yüzünü oluşturuyor. Düzenbaz LeBlanc, bu labirenti mesken tutmuş tarikatlar, cemaatler ve gizli cemiyetler arasında bulunan; Noxus tarihinin eski ama bugünkü kadar ahlaksız bir devrinden kalma Kara Gül Cemiyeti'ne başkanlık ediyor. Noxus hükümeti askeri bir yönetimin eline geçmeden önce, acımasız biri olan ve yaşlanmaz görünen LeBlanc ile yardakçıları, Noxus'un siyasi gündeminde söz sahibiydi. Bugünlerde ise, güçlü büyücülerden oluşan bu cemiyet amaçlarına ulaşmak için gizlice toplanıp, gücü elinde tutanların tercih ettiğinden çok daha gizli kapaklı bir sanatı geliştirmeye çalışıyor.

Gerçek niyetleri daima bir gizem perdesinin ardında ise de, Noxus'ta aristokrasinin hüküm sürdüğü günlerde, tahtın arkasındaki gerçek gücün Kara Gül olduğuna inanılıyor. İmparatorlukta askeri gücün tek ve nihai iktidar haline gelmesiyle, Kara Gül adeta bir gecede ortadan kalktı. Pek çok kişi, onların devrinin geçtiğine, cemiyet üyelerinin toplumsal ve siyasi güç arayışlarından vazgeçtiklerine inandı. Gel gelelim LeBlanc Savaş Enstitüsü'nün kapısında ortaya çıktığında, bir şey kesinlik kazandı; gölge ve alevin efendileri doğru zamanı kolluyor, yeni bir otoritenin ortaya çıkmasını bekliyorlardı. Bu otorite, League of Legends'dı (Efsaneler Ligi).

''Dünya, gözlerinin önüne sunulanın ötesini göremeyenler için çok farklı bir yer.''
--LeBlanc, Hilekâr

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Vurkaç, diğer büyülerle saldırırken güvenli bir yere kaçmana olanak sağlar.
  • Vurkaç'ı kullanmak, Hayali Zincir'i isabet ettirmene yardımcı olabilir.
  • Şer Mührü ile Hayali Zincir'i art arda kullanarak, ışınlanma özelliğine sahip karakterlerin kaçmasını 4 saniyeye kadar önleyebilirsin.

Düşman İpuçları

  • LeBlanc'ı sersemletmek ya da susturmak, Vurkaç'ın dönüş kısmını aktif hale getirmesini engelleyebilir.
  • Hayali Zincir'in isabetli olmasını zorlaştırmak için minyonların arkasında dur ve Vurkaç'ı ideal koşullardan uzakta kullanmaya zorla.