Jhin

Jhin

Virtüöz

Saldırı
10 / 10
Büyü
6 / 10
Savunma
2 / 10
Zorluk
6 / 10
Can:
540 (+85 seviye başına)
Can Yenileme:
6 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
53 (+4 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+0% seviye başına)
Zırh:
20 (+3.5 seviye başına)
Büyü Direnci:
30 (+0 seviye başına)
Hareket Hızı:
330

Karakter Hikayesi

''Sanat kimsenin gözünün yaşına bakmaz.''

Jhin cinayetin sanat olduğuna inanan, titiz mi titiz, cani bir psikopat. Bir zamanlar Ionia hapishanelerinde çürürken bir anda Ionia'yı yöneten meclisteki karanlık odaklar tarafından serbest bırakılan ...

Devamını Oku...

Kostümler

Karakter Hikayesi

''Sanat kimsenin gözünün yaşına bakmaz.''

Jhin cinayetin sanat olduğuna inanan, titiz mi titiz, cani bir psikopat. Bir zamanlar Ionia hapishanelerinde çürürken bir anda Ionia'yı yöneten meclisteki karanlık odaklar tarafından serbest bırakılan bu seri katil, şimdilerde kendisini serbest bırakan entrikacılar için suikastlar düzenliyor. Silahına adeta bir fırça gözüyle bakan Jhin, ortaya çıkardığı sanatsal vahşet eserleriyle hem kurbanlarının hem de bu eserleri görenlerin yüreklerine korku salıyor. Tüyler ürperten tiyatrosunu sergilemekten vahşi bir zevk alan Jhin, gelmiş geçmiş en güçlü mesajı vermek için ideal bir tetikçi. Bu mesaj ne mi? Dehşet elbette.

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Trajedi atışının muazzam bir menzili vardır. Bir çatışmaya yaklaşırken geniş bir alanı tarayıp, yerine sabitlenmiş rakipler ara.
  • Ulti yeteneğin, canı dolu olan rakiplere daha az hasar verir. Canı azalıp kaçan hedefleri avlamaya çalış.
  • Silahını doldururken de yeteneklerini kullanabilirsin. Normal saldırı gerçekleştiremeden geçirdiğin zamanı, yeteneklerini kullanarak değerlendir.

Düşman İpuçları

  • Trajedi sadece son dört saniye içinde Jhin'in normal saldırıları, kapanları veya takım arkadaşlarından isabet alan birimleri yerine sabitler.
  • Jhin, haritanın dört bir yanına görünmez kapanlar yerleştirir. O yüzden adımını attığın yere dikkat et!
  • Jhin'in saldırıları oldukça güçlüdür ama 4. atışından sonra cephanesi biter. Silahını yeniden doldurduğu sırada geçen süreyi üzerine atılıp, ona hızla hasar vermek için kullan.