Fiora

Fiora

Büyük Düellocu

Saldırı
10 / 10
Büyü
2 / 10
Savunma
4 / 10
Zorluk
3 / 10
Can:
550 (+85 seviye başına)
Can Yenileme:
8.25 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
60 (+3.3 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+3.2% seviye başına)
Zırh:
24 (+3.5 seviye başına)
Büyü Direnci:
32.1 (+1.25 seviye başına)
Hareket Hızı:
345

Karakter Hikayesi

''Seni öldürmek bir onur meselesi. Sende onurun zerresi bile yok ama yine de öleceksin.''
Valoran'ın en korkulan silahşoru olan Fiora; mavi çelikten kılıcının hızı kadar, acımasızlığı ve keskin zekâsıyla da tanınır. Demacia Krallığı'ndan Laurent ...

Devamını Oku...

Yetenekler

Kostümler

Karakter Hikayesi

''Seni öldürmek bir onur meselesi. Sende onurun zerresi bile yok ama yine de öleceksin.''
Valoran'ın en korkulan silahşoru olan Fiora; mavi çelikten kılıcının hızı kadar, acımasızlığı ve keskin zekâsıyla da tanınır. Demacia Krallığı'ndan Laurent Ailesi'nin üyesi olan Fiora, neredeyse sonlarını getiren bir skandalın ardından kontrolü babasının elinden alıp ailenin başına geçti. Laurent Ailesi'nin itibarı iki paralık olmuştu ama Fiora ailesinin şerefini ve Demacia'nın büyük aileleri arasında hak ettiği yeri geri kazanmasını sağlamak için bütün gücüyle mücadele etmeye ant içti.

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Düellocu'nun Dansı sayesinde Fiora seri kapışmalarda üstünlük kazanır. Zayıf noktaya vurduğunda kazandığın hız takviyesini kaçmak ya da sonraki vuruşa hazırlanmak için kullan.
  • Büyük Mücadele, Fiora'nın en dayanıklı rakipleri bile alt etmesini ve ardından başarılı olursa iyileşmesini sağlar. Bu yüzden rakibin ön saflarına bodoslama saldırmaktan çekinme.

Düşman İpuçları

  • Düellocunun Dansı, Fiora'nın nereden saldırmaya çalışacağını gösterir. Denediği zaman ağzının payını vermeye hazır ol.
  • Fiora'ya hareketsiz bırakan engelleme etkileri uygulamadan önce iki kere düşün. Hamlesi hazırsa gücünü sana karşı kullanabilir.