Evelynn

Evelynn

Dul Bırakan

Saldırı
4 / 10
Büyü
7 / 10
Savunma
2 / 10
Zorluk
10 / 10
Can:
531.2 (+90 seviye başına)
Can Yenileme:
9.82 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
53.88 (+3.5 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+3.6% seviye başına)
Zırh:
26.5 (+3.8 seviye başına)
Büyü Direnci:
32.1 (+1.25 seviye başına)
Hareket Hızı:
340

Karakter Hikayesi

Eli çabuk ve her saldırısı ölümcül olan Evelynn, Runeterra'nın en ölümcül (ve pahalı!) suikastçılarından biridir. İstediği zaman gölgelere karışabilme yeteneği sayesinde, avlarını sabırla takip edip saldırmak için doğru anı bekler. Evelynn'in pek de ...

Devamını Oku...

Yetenekler

Kostümler

Karakter Hikayesi

Eli çabuk ve her saldırısı ölümcül olan Evelynn, Runeterra'nın en ölümcül (ve pahalı!) suikastçılarından biridir. İstediği zaman gölgelere karışabilme yeteneği sayesinde, avlarını sabırla takip edip saldırmak için doğru anı bekler. Evelynn'in pek de öyle insan olmadığı bellidir ama soyunun kimlere ya da nelere dayandığı bilinmez. Yine de, Gölge Adalar'dan geldiği tahmin edilir. Fakat bu kasvetli, tehlikeli ülkeyle ne bağı olduğu da gizemini korumaktadır.

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Görünmez haldeyken, rakip şampiyonlar tarafından tespit edildiğin (ya da edileceğin) zamana dikkat et. Bu, yakındaki rakip şampiyonların üzerinde parlayan kırmızı ve sarı gözlerle gösterilir.
  • Karanlık Cinnet yeteneğini kullanmadan önce rakiplerin yavaşlatma etkilerini harcamalarını beklemeye çalış.
  • Evelynn, daha fazla kalıcı hasar veren Saldırı Gücü veya daha fazla ani hasar veren Yetenek Gücü'ne odaklanacak şekilde ilerletilebilir. İkisinin de dengeli olarak alınması ideal olabilir.

Düşman İpuçları

  • Görüş Totemi satın almak, Evelynn'in yerini saptamana ve böylece kurduğu pusulara karşı hazırlıklı olmana yardım edebilir.
  • Evelynn, Hareket Hızı desteği olan Karanlık Cinnet'i kullandığında yavaşlatmalara karşı savunmasız kalır.
  • Evelynn'in takım arkadaşlarından birine pusu kurduğundan şüpheleniyorsan, haritada sinyal verip sohbet kutusuna mesaj yazarak takım arkadaşını uyar.