Ekko

Ekko

Zamanı Kıran Çocuk

Saldırı
5 / 10
Büyü
7 / 10
Savunma
3 / 10
Zorluk
8 / 10
Can:
580 (+80 seviye başına)
Can Yenileme:
9 (+0.9 seviye başına)
Saldırı Gücü:
59 (+3 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+3.3% seviye başına)
Zırh:
27 (+3 seviye başına)
Büyü Direnci:
32 (+1.25 seviye başına)
Hareket Hızı:
340

Karakter Hikayesi

Zaun'un tekinsiz sokaklarından gelen yaman delikanlı Ekko, zamana istediği gibi müdahale ederek her türlü durumu lehine çeviriyor. Kendi icadı olan Zaman Kapsülü'nü kullanarak gerçekliğin sonsuz ihtimallerinde keşfe çıkan Ekko, çok boyutlu ...

Devamını Oku...

Yetenekler

Kostümler

Karakter Hikayesi

Zaun'un tekinsiz sokaklarından gelen yaman delikanlı Ekko, zamana istediği gibi müdahale ederek her türlü durumu lehine çeviriyor. Kendi icadı olan Zaman Kapsülü'nü kullanarak gerçekliğin sonsuz ihtimallerinde keşfe çıkan Ekko, çok boyutlu olasılıklarla deneyler yapmıyorsa Zaun'un öteki kayıp çocuklarıyla beraber haytalık yaparak geçiriyor günlerini. Özgürlüğüne hayli düşkün olan Ekko, dostlarının başı dara girdi mi onları korumak için her türlü zorluğa göğüs germeye hazırdır. Onu tanımayanlar, Ekko'nun her defasında imkansızı çocuk oyuncağı gibi başarmasını büyük bir hayranlık ve merak içinde izliyor.

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Kronokırılma kaçmak için oldukça faydalı bir araçtır ama saldırıya yönelik kullanıldığında da bir hayli etkili olabilir. Hasar potansiyelini sakın yabana atma.
  • Bir rakip şampiyon üzerinde Z-Kapsülü Rezonansı'nı tetikleyebilirsen, Kronokırılma ile risk alarak bunu değerlendirebilirsin. Gelen ilave hareket hızı kaçmayı kolaylaştırır.
  • Zaman Sıçraması'nın atılma özelliği, Ekko'nun diğer yeteneklerini kullanma fırsatı yaratmak için idealdir. Kurmalı Kapan'la tek vurup çift saymak için veya Paralel Yakınsama'yı patlatmak üzere konum almak için kullanabilirsin.

Düşman İpuçları

  • Ultisi devre dışıyken Ekko bir hayli zayıf kalır. Kronokırılma'nın ne durumda olduğunu kestirmek için Ekko'nun arkasında bıraktığı ize dikkat et.
  • Ekko'nun sersemletme alanının oluşması 3 saniye sürer. Büyü yapmaya başladığında Ekko'da beliren görsele bakıp, alanın nerede çıkacağını tahmin etmeye çalış.
  • Kurmalı Kapan'dan isabet eden ikinci saldırı daha fazla hasar verir, sakınman iyi olur.