Brand

Brand

İntikam Ateşi

Saldırı
2 / 10
Büyü
9 / 10
Savunma
2 / 10
Zorluk
4 / 10
Can:
507.68 (+76 seviye başına)
Can Yenileme:
5.42 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
57.04 (+3 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+1.36% seviye başına)
Zırh:
21.88 (+3.5 seviye başına)
Büyü Direnci:
30 (+0 seviye başına)
Hareket Hızı:
340

Karakter Hikayesi

Lokfar diye bilinen uzak bir diyarda, Kegan Rodhe adında denizci bir haydut yaşardı. Meslektaşları gibi, Kegan da dostlarıyla birlikte engin denize açılır ve yollarına çıkacak kadar talihsiz olanların malını mülkünü çalardı. Kimilerine göre bir ...

Devamını Oku...

Yetenekler

Kostümler

Karakter Hikayesi

Lokfar diye bilinen uzak bir diyarda, Kegan Rodhe adında denizci bir haydut yaşardı. Meslektaşları gibi, Kegan da dostlarıyla birlikte engin denize açılır ve yollarına çıkacak kadar talihsiz olanların malını mülkünü çalardı. Kimilerine göre bir canavardı; kimilerine göre ise sadece bir insan... Bir gece kutup denizinde yol alırken, ıssız buzullar üzerinde dans eden tuhaf ışıklar gördü. Büyüleyici bir etkiye sahip olan bu ışıklar, ateşin pervaneleri çektiği gibi, denizcileri kendine çekti. Issız buzullara çıkan denizciler, kadim rünlerle kaplı bir mağaraya rastladı. Rünlerin anlamını çözemiyorlardı ama bu, Kegan'ı durdurmadı ve denizci, önden giderek mağaraya girdi. Gördüğü şey, buzdan bir kafesin içerisinde, havada dans eden bir alev sütunuydu. Böyle bir şeyin, hele hele böyle bir yerde yanıyor olması olanaksızdı. Gel gelelim, alevin hareketi, izleyenleri bir sirenin şarkısı gibi büyülüyor, cezbediyor ve esir ediyordu. Diğerleri geride dururken, Kegan, yaklaşıp elini ateşe uzatmaktan kendini alıkoyamadı...

Kegan Rodhe'un hatırladığı son şey bu; çünkü bedeni artık Brand'e ait. Brand, çok eski zamanlardan kalma, belki de Rün Savaşları'nda hayatını kaybetmiş bir yaratık. Eski yazıtlarda adı İntikam Ateşi olarak geçiyor. Tamamen nefret ateşinden oluşan bu yaratığın varlığının tek amacı, insanların ve yordle'ların dünyasını kül etmek. Hiç kimse Brand'in Valoran'a giden yolu nasıl bulduğunu bilmiyor; ama geldiği gibi katliama başladı. Demacian güçleri tarafından alt edilen Brand'in önüne bir seçenek sunuldu: Lig'in sınırları içinde dövüş ya da öl. Doğal olarak, yıkıcı güçlerini Lig'de kullanmaya karar verdi... şimdilik.

''Burası yanacak; uçuşan küllerle ya da rüzgârın nefesiyle değil, benim intikamımla.''
--Brand

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Yangın büyüsüyle rakiplerinin alev almasını sağlayarak, minyonlarının yanında durmalarını engelleyebilirsin.
  • Brand'in farklı durumlarda verdiği hasarı en üst düzeye çıkarmak için, yeteneklerini farklı kombinasyonlar halinde kullanabilirsin.
  • Kundakçılık rakipler arasında gelişigüzel sıçrar. Bu yüzden aynı hedefe birden çok vuruş yapmak istiyorsan, onu küçük rakip grupları üzerinde kullan.

Düşman İpuçları

  • Brand'in kombosunun başlayabilmesi için bir yeteneğinin hedefini bulması gerekir. Ateş Topu ya da Alev Sütunu'nu savuşturmak, ritmini bozacaktır.
  • Brand, Volkan yeteneğini etkinleştirirken takım arkadaşlarından uzağa kaçmaya çalış. Başlangıçtaki saldırı hızı düşüktür; böylece takımın kaçmaya fırsat bulabilir.
  • Brand'in pasif yeteneği, bir arada hareket eden takımlara karşı büyük avantaj elde etmesini sağlar. Karşınızda Brand varsa, takım arkadaşlarından ayrı durmaya çalış.