Bard

Bard

Kozmik Koruyucu

Saldırı
4 / 10
Büyü
5 / 10
Savunma
4 / 10
Zorluk
9 / 10
Can:
535 (+89 seviye başına)
Can Yenileme:
5.4 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
52 (+3 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.625 (+2% seviye başına)
Zırh:
25 (+4 seviye başına)
Büyü Direnci:
30 (+0 seviye başına)
Hareket Hızı:
330

Karakter Hikayesi

Bard, fanilerin aklının ve hayalinin alamayacağı alemlerde gezinip durur. Valoran'lı nice büyük alim, bu gizemli seyyahın hikmetini anlamaya ömürlerini adadı. Valoran tarihi boyunca bu esrarengiz ruha pek çok isim layık görüldü. Kozmik Berduş ve ...

Devamını Oku...

Yetenekler

Kostümler

Karakter Hikayesi

Bard, fanilerin aklının ve hayalinin alamayacağı alemlerde gezinip durur. Valoran'lı nice büyük alim, bu gizemli seyyahın hikmetini anlamaya ömürlerini adadı. Valoran tarihi boyunca bu esrarengiz ruha pek çok isim layık görüldü. Kozmik Berduş ve Gizemli Koruyucu gibi isimler, Bard'ın gerçek gayesini yansıtmada pek yeterli olmuyor ne yazık ki. Evrenin sırrına varılamaz yapısı tehlikeye düştüğünde, Bard vesayeti altında olanları kaçınılmaz sondan saptırır.

Takım Arkadaşı İpuçları

  • Micin saldırılarını güçlendirmek için tını toplamak elbette önemli, ama koridordaki arkadaşını ihmal etme sakın! Sihirli Yolculuk ile koridora dönerken yanında takımından birini de getir, dönüşün muhteşem olsun.
  • Koruyucunun Mabedi tam güce ulaştığında daha fazla iyileştirir, kullandıktan sonra biraz beklemen iyi olur.
  • Sihirli Yolculuk geçitlerinden rakiplerin de faydalanabildiğini ve ulti yeteneğinin dost düşman herkes üzerinde etkili olduğunu unutma!

Düşman İpuçları

  • Bard'ın açtığı Sihirli Yolculuk geçitlerini rakipleri de kullanabilir. Güvenli olduğuna inanıyorsan peşinden gidebilirsin.
  • Bard'ın iyileştirme mabetlerini üzerinden geçerek yok edebilirsin. Bard'ın takım arkadaşlarının bunlardan faydalanmasına izin vermemeye çalış.
  • Bard'ın ulti yeteneği olan Kader Birliği; takım arkadaşları, rakipler, canavarlar ve kuleler üstünde etkilidir. Bazı durumlarda senin de etkisine girmen avantajlı olabilir!