Annie

Annie

Şeytan Çekici

Saldırı
2 / 10
Büyü
10 / 10
Savunma
3 / 10
Zorluk
6 / 10
Can:
511.68 (+76 seviye başına)
Can Yenileme:
5.42 (+0.55 seviye başına)
Saldırı Gücü:
50.41 (+2.625 seviye başına)
Saldırı Hızı:
0.579 (+1.36% seviye başına)
Zırh:
19.22 (+4 seviye başına)
Büyü Direnci:
30 (+0 seviye başına)
Hareket Hızı:
335

Karakter Hikayesi

Noxus'ta ezelden beri Noxus Üst Komutası tarafından yapılan kötülükleri benimsemeyenler vardı. Üst Komuta, kendini hükümdar ilan eden Prens Rachallion'ın darbe girişimini henüz bastırmıştı ve yeni hükümete muhalefet eden herkesin tepesine binmek ...

Devamını Oku...

Yetenekler

  • spells as $spell){?>

Kostümler

skins as $skin){?>

Karakter Hikayesi

Noxus'ta ezelden beri Noxus Üst Komutası tarafından yapılan kötülükleri benimsemeyenler vardı. Üst Komuta, kendini hükümdar ilan eden Prens Rachallion'ın darbe girişimini henüz bastırmıştı ve yeni hükümete muhalefet eden herkesin tepesine binmek üzereydi. Boz Yoldaşlar olarak bilinen, siyasi ve toplumsal olarak dışlanmış kimselerden oluşan birlik, kara büyü sanatlarını öğrenirken komşularını rahat bırakma fikrindeydi.

Bu dışlanmış toplumun lideri evli bir çiftti; Boz Sihirbaz Gregori Hastur ve karısı Gölge Cadısı Amoline. Birlikte büyücülerin ve aydınların Noxus'tan göçüne öncülük ettiler, takipçileriyle Büyük Duvar'ın ötesinde bulunan acımasız Vudu Diyarı'na ulaşıp, oraya yerleştiler. Bazen hayatta kalmak güçleşse de Boz Yoldaşların kurduğu koloni, çoğu kimsenin hayatta kalamayacağı vahşi topraklarda gelişip güçlendi.

Göçten yıllar sonra, Gregori ve Amoline'in bir çocuğu oldu: Annie. Annie'nin ailesi, kızlarında özel bir şeyler olduğunu daha baştan anlamıştı. Annie iki yaşındayken, koloninin civarındaki taşlaşmış ormanların yırtıcı sakinlerinden olan bir gölge ayısını mucize kabilinden bir beceriyle etkisi altına aldı. Ayısı “Tibbers” o günden beri onunla. Annie, çoğu zaman Tibbers'ı büyüyle oyuncak ayı şeklinde tutarak yanında taşıyor. Annie'nin soyu ve doğduğu yer, bu küçük kıza muazzam bir büyü gücü veriyor.

Takım Arkadaşı İpuçları

    allytips as $tips){?>

Düşman İpuçları

    enemytips as $tips){?>