Küçük Şeytan Teemo Kostümü Geliyor

Bu seneki cadılar bayramında Teemo, Tristana ve Morgana için yeni ve harika kostümler geliyor. Aralarında en dikkat çekeni ise Teemo.


Küçük Şeytan Teemo ! 

Bir vakittir dedikodusu dolaşan resimdeki şampiyonların kimler olduğu pek belli olmuyordu. Biraz üstüne durduktan ve anime edilmiş hali ortaya çıkınca kazanın üzerindeki ufak tüylü şeyin Teemo olduğunu görüyoruz.

Teemo oyunun ilk çıktığı zamandan beri şeytan olarak oyuncular arasında şeytan olarak tasvir ediliyordu. Soldaki kızın ise Tristana olduğunu varsayıyoruz. Poppy veya Lulu olamaz çünkü Yıldız Koruyucu kostümleri geliyor onlar için. Annie olma şansı da yok çünkü cadılar bayramında Annie için bir kostüm zaten yapıldı.

Sağ üstteki ise özellikle kanatlarından Morgana olduğu anlaşılıyor. Tabii Riot games bir sürpriz yapıp Kayle’i bu kadar karanlık bir temada çıkarmazsa…

Cadılar bayramında oyun modları döngüsü olacak her seneki gibi. Bunlar gibi kısa süreli etkinliklerde ortaya çıkan kostümler genelde kısa bir süre sonra sandığa kalkıyor bu yüzden eğer hoşunuza gidiyorsa kaçırmamalısınız.

Çok yakın vakitte beta ortamında paylaşılacak ve daha detaylı görseller internete yayılacaktır. 

Edit: Üzerinden vakit geçtiği için haliyle artık yeni görüntüler paylaşıldı. PBE sürümüne eklenen yeni kostümler ilk paylaşılan görsellerden daha da güzel görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir