2016 Yılı Dereceli Ödülü Şanlı Kostümü Belli Oldu

2016 yılı dereceli ödülü şanlı kostümü hangi şampiyona geleceği belli oldu. Yeni şanlı kostüm ile yeni bir rotasyon başlamış olacak.


Şanlı Maokai

Her yıl sezon sonu ödülleri ile birlikte Altın ve üzeri derecedeki oyunculara verilen Şanlı kostümünün 2016 yılında hangi şampiyona geleceği belli oldu. Bu seneki Şanlı kostümü Maokai şampiyonuna gelecek.

6 Kasım’da sona ermesi beklenilen sezon sonu ödülü bu yıl öncesi yıllara göre çok daha erken kendini belli etti. League of Legends Çin internet sitesinde olması gerekenden daha erken paylaşılan bu bilgi diğer ülkelerde de yavaş yavaş açıklanmaya başlamasına neden oldu.

Maokai her ne kadar sezon boyu üst koridorda çok sık tercih edilen bir şampiyon olmasa da sezonun özellikle başlangıcında gidişatını çok ciddi oranlarda değiştirebilecek potansiyele sahip olduğundan seçildiği söyleniyor.

2016 Sezon Sonu Ödülleri

Her zamanki gibi oyuncular sezon sonu ödülü olarak yükleme ekranı çerçevesi ve ikon da kazanacak. Altın ve üzeri derecede sezonu tamamlayanlar Şanlı Maokai kostümüne sahip olacak.

Eğer Maokai şampiyonuna sahip değilseniz kostüm ile birlikte şampiyona da sahip olacaksınız.

Bu sezon yeni bir koridor rotasyonu da farklı bir sıra ile başlamış oluyor. 5. sezon sonunda tam bir takım kompozisyonu şanlı kostümleri tamamlanmıştı. Sırası ile, Jarvan, Janna, Elise, Morgana ve Sivir. Maokai ise yeni rotasyonun üst koridor başlangıcı oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir