Outlast 2 İnceleme : PlayStation 4 Pro Desteği Sunacak!

Outlast 2 İnceleme : PlayStation 4 Pro Desteği Sunacak!

Outlast 2 İnceleme : PlayStation 4 Pro Desteği Sunacak!

Korku oyunu denince ilk akla gelen oyun olan, Red Barrels tarafından geliştirilen Outlast 2'nin demo sürümü geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Çoğu oyunsever tarafından oldukça ilgi çeken Outlast 2 bizleri gereğinden fazla korkutuyor.


Outlast 2 PS4 Pro

Outlast oyunu demo sürümünü kimisi bir gecede bitirdi kimisi ise demo sürümünü indirdi, fakat ilk 10 dakikayı zar zor oynayıp oyunu sildi veya sadece devam etmeye cesaret edemedi. Geçtiğimiz günlerde Playstationlifestyle.net adresine yapılan bir röportaj ile Outlast 2'nin PlayStation 4  Pro desteğine sahip olacağı duyuruldu. Bu duyuruyu yapan RedBarrels genel başkanı Philippe Morin çoğu oyunseverleri bu duyuruyla mutlu etti. Ayrıca Philippe Morin oyunun Playstation 4 Pro'nun gücünü ne denli kullanacağı ile ilgili bir soruyu da yüksek gölge, doku kalitesinin yanı sıra daha detaylı kaplama kalitesinin olacağı şeklinde yanıtladı. Outlast 2 Henüz röportajın tamamını yayınlamayan PlayStationLifeStyle, gelecek yeni bilgilendirmeler için takipte kalmamızı tembihliyor.

Outlast 2 Hakkında:

Outlast 2 ilk oyun ile aynı evrende geçen bir hayatta kalma korku oyunudur. Karakterler ve çevre ilk oyundan farklı ve oyuncuyu insan aklının en derinliklerine ve en karanlık sırlarına sürüklüyor. Hiçbir şey siyah veya beyaz değildir. Zamanı geldiğinde kimin haklı kimin haksız olduğuna, kimin iyi kimin kötü olduğuna siz karar verirsiniz. İnancınızı kaybettiğiniz an korku yüz üstüne çıkacak ve sizi öyle anlarda bırakacak ki delirmemek elinizden gelmeyecek.

Sistem Gereksinimleri

  • Core i3-530
  • 4 GB Ram
  • 1GB Gtx 260 / Radeon HD 4xxx Ekran Kartı
  • 10GB+ Depolama Alanı
Günümüz neredeyse tüm bilgisayarları ile rahatça oynayabilirsiniz.

Henüz demo sürümünü oynamadıysanız Steam'den oyunu indirip oynayabilirsiniz. Tabii ki yeterince cesaretli iseniz :) 

Eğer ilk oyundan başlamak isterseniz: Outlast 31 TL Outlast 2 Demo Steam: Outlast 2  Outlast 2 Demo