Oceanhorn İnceleme : Şimdiden 1 Milyon Satış Yaptı

Oceanhorn İnceleme : Şimdiden 1 Milyon Satış Yaptı

Oceanhorn İnceleme : Şimdiden 1 Milyon Satış Yaptı

Oceanhorn İnceleme -  FDG Entertainment şirketinin Zelda benzeri oyunlardan olan Oceanhorn, geçen ay Ps4 ve Xbox One platformlarına gelmişti. Şimdi ise Bilgisayar, Mac ve iOS'ta.


Oceanhorn İnceleme

Legend of Zelda oyununu andıran bu macera oyunu birden ismini duyurdu ve ilgi toplamaya başladı. Oyunun grafikleri eski konsol oyunlarını andırıyor ve muhteşem bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Oyunda pek çok gerçek yaşam tecrübesi bulunmakla birlikte fantastik öğeler de mevcut. Oyun Steam üzerinde şu anda 24 Lira. Bu tür yapıtlar için fiyatının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Oyun aynı zamanda Ps Vita konsoluna da uyarlanıyor.

Oyun Hikayesi:

Uyanıyorsunuz ve babanızdan bir mektup buluyorsunuz. Babanız gitmiş... Tek ipucu ise babanızın eski bir not defteri ve gizemli bir kolye. Ne olmuş olabilir? Oceanhorn muhteşem hikaye anlatımını nefes kesici 3D görseller ve heyecan verici oynanışı ile harika bir aksiyon-macera oyun tecrübesi yaşatıyor. Oyunda keşfedilmemiş denizleri gezip adalarda keşfe çıkıyorsunuz. Bir çok tehlike, bulmaca ve sır ile karşılaşıyorsunuz. Yaratıklar ile savaşıp, büyü yapmayı öğreniyor ve ana görevinizi destekleyecek antik hazinelerin sırlarını çözüyorsunuz.
  • Oyunu bitirmeniz en az 15 saat alacak. Büyü kullanabilir veya kılıç ile dövüşebilirsiniz.
  • Steam üzerinden başarımlar kazanabilir ve oyun kartları elde edebilirsiniz.
  • Eğer isterseniz oyunu oyun kolu ile oynamanız da mümkün.

Hepinize iyi eğlenceler dileriz :)

Oceanhorn Steam : Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas

Tanıtım Videosu:

Sistem Gereksinimleri:
  • 2.2 Ghz Çift Çekirdek
  • 2 Gb Ram
  • 800MB Depolama alanı
Oyunu oynamak için gerçekten basit bir bilgisayara sahip olmanız yeterli kısaca.

Oyun İçi Resimler:

Oceanhorn oceanhorn-6 oceanhorn-5 oceanhorn-11 oceanhorn-10 oceanhorn-4 oceanhorn-3 oceanhorn-9 oceanhorn-8 oceanhorn-2 oceanhorn-13 oceanhorn-7