Topluluk Güncellemesi 103 (Community Update 103)

Topluluk Güncellemesi 103 (Community Update 103)

Topluluk Güncellemesi 103 (Community Update 103)

Topluluk Güncellemesi 103 Türkçe - 

Gerçek hayatta yapılmış bir Saldırı Tüfeği (evet yine), biraz karanlık mizah, şimdiye kadar gördüğümüz en güzel el bombası atışı ve tabi ki daha fazlası...


Hoşgeldiniz

Maxim Klyuch'un sialh yapım yeteneklerini artık neredeyse tüm kitle biliyor. Saldırı Tüfeğini yapmasının bu kadar vakit beklemesine şaşırıyordum bile. Sonuçta saldırı tüfeği Rust'ın bir nevi ikonu. Videoyu izledikten ve silahın gerçekten ateşlenebilir bir halini yaptığını gördükten sonra, geçen vaktin hiçe olmadığını farkettim. Boncuk ta olsa sonuçta işlevsel bir silah :)

Arkadaşımız bu videoları bir de "Nasıl yapılır?" videoları olarak paylaşıyor :) Biz daha Ikea'dan aldığımız iki rafı birleştiremezken adamın yaptıklarına bak...


Terkedilmiş Rust Evleri

Ah Swemba... Çok sık video paylaşmıyor, ama paylaştığında da gerçekten oldukça hoşlar. Rust evlerini paylaştığı serinin üçüncü videosu bu. Sunucuda uçarak dolaşıp uğraşılarak yapılmış ama erkenden terkedilmiş evleri dolaşıyor ve güzel bir sunum hazırlıyor.

Swemba'nın sözleri: Her wipe Rust oyuncuları saatlerini yeni yapılar ve tasarımlar oluşturmaya harcıyor. Bir hafta geçmeden bir kısmı evlerini yok yere bırakıyor. Bu belgesel videom tek bir wipe aralığında eklentisiz sunucuda terkedilmiş evleri içeriyor. 

Videodaki evlere bir göz atın. Ne kadar güzel evler yapılmış, yok yere bırakılmış.


Rust - Hose

Bu video hakkında ne desek vallahi bilemedik. Absurd bir video çekmişler, biraz karanlık mizah ile. Yorumu siz yapın :D


Sanata Hücum

Bu videoda Holyman TV raid atılmaya çalışılan evin ortasında Mona Lisa çiziyor. Hızlıca fırçasını bir kenara bırakıp silahlarını kapıyor, savunmasını yapıyor ve canlı yayında tekrar tuval başına geçiyor. Böyle bir şey de ancak Rust ta olur zaten :)


Konsept Tasarım Geçidi

Shadowfrax şimdiye dek oluşturulmuş konseptlerden ve bir daha bahsedilmemelerini konu alarak güzel bir derleme seri oluşturuyor. Serinin 10. videosu karışınızda. 

Videoyu ileri sara sara izlemenizi tavsiye edebilirim :) Biraz fazla yabancı dil dinlemek istiyor, şahsen beni bile baydı bir yerden sonra -Onur


Ve Son Olarak

Bu kısımı daha önce paylaştığımdan dolayı sizi direk olarak o başlığa yönlendirmek istiyorum :) 

"Yeni Başlayan Oyuncu Tek Hamlede Silahlı 5 Kişiyi Yere Seriyor"