Titanfall 2 Boyutu Belli Oldu!

Titanfall 2 Boyutu Belli Oldu!

Titanfall 2 Boyutu Belli Oldu!

Önümüzdeki günlerde PC,Xbox ve Playstation 4 için çıkacak olan ve ilk defa bölüm sonu canavarı ve bulmaca bulunan Titanfall 2'nin indirme boyutu belli oldu.


Titanfall 2 İndirme ve İlk Güncelleme Boyutu

  28 Ekim 2016 Tarihinde Pc, Xbox ve Playstation 4 platformları için çıkacak Titanfall serisinin 2. oyunu olan Titanfall 2'nin indirme boyutu sadece 35 GB. Tabikide bu boyut güncellemeler ve ek paketler ile artacaktır fakat şimdilik durum 35 GB olarak gözüküyor. titanfall-2

İlk Güncelleme

Oyun hakkında bahsettiğimiz indirme boyutu haricinde, bir de ilk gün güncellemesinin boyutu da verildi. Respawn Entertainment patronu olan Vince Zameplla tarafından Twitter üzerinden attığı gönderi ile oyunun ilk gün güncellemesinin boyutu sadece 88 MB olacak. Gerçekten çok düşük olarak gözüküyor fakat ilerleyen güncellemelerde bu boyut ne kadar olur orasını bilemeyiz. Günümüz FPS oyunlarını göz önünde bulundurursak, oyun gerçekten boyut konusunda büyük iş başarmış gibi gözüküyor. Bakalım oyun çıktığında oyunda ne kadar hata bulunacak. Daha önemlisi Titanfall oyuncuları tarafından serinin yeni oyunu beğenilecek mi ?