Rust Haberler – 21.04.2016

Haydi Su Başına !

Bugün güncelleme günü ve hayatta kalmanın en önemli faktörlerinden biri olan Susuzluğa birkaç önemli değişiklik geliyor! 


Su İçmek Önemli Tabii

 Helk metabolizma sisteminde bazı değişiklikler. Oyuncular artık yemek ve suya daha çok ihtiyaç duyacak. Oyuncular artık koşarken daha fazla kalori yakacak ve eğer susuz iseler koşamayacaklar. Su bulmak biraz daha kolay oldu tabii.


Ordan Burdan Su İçmece

Oyuncular artık herhangi bir su birikintisinden E (Kullan) tuşuna basarak su içebilecekler. Nereden içtiğinize dikkat etmeniz gerekecek tabii, sağlam bir yudum tuzlu su midenizi bulandıracak ve su kaybına yol açacak, ayrıca kalori de kaybedeceksiniz. Bu yüzden doğal su kaynaklarından içerken nereden içtiğinize dikkat edin, ırmak gibi sürekli akıntısı olan bir yerden içmelisiniz.


Su Sürahisi Geliyor

Su saklamanın yeni bir yöntemi ekleniyor. Su Sürahisi. Su şişesi gibi etrafta bulunabilecek fakat üretilemeyecek. 750 ml su kapasitesi olacak, su şişesinden çok daha fazla su taşıyor, ve ya mataradan. Kapasiteden bahsetmişken, su varilleri artık iki katı su saklayabilecek, yani 20,000ml 


Matara biraz değişti

Matara artık yapması daha kolay. Artık sadece 15 kumaş istiyor ve üretmesi sadece 20 saniye sürüyor.


Kanama Hasarı Azaltılıyor

Kanamanın süresi artık daha uzun sürecek, fakat verdiği hasar azaltıldı. Hasar zamana yayılmış oldu yani.


Ok Ucu Ayarlaması

Geçen hafta yeni ok ucu modelleri oyuna eklenmişti. Arbaletin üzerinde oklar çok kötü durduğu için düzenleme yapıldı. Arbaletin üzerinde adam gibi duracak.

252490_20160421105648_1.png252490_20160421105651_1.png


Diğer Değişenler

  • Hayvan saldırı animasyonları geliştirildi
  • C4 artık başka bir C4 üzerine koyulamıyor.
  • Alev Püskürtücü artık kemerinizdeki yakıtı da bulup kullanıyor.

2 thoughts on “Rust Haberler – 21.04.2016

  1. Hele şükür yeme içme durumu geldi. Ben hiç açıktığımı veya susadıgımı hatırlamıyorum yani açlık susuzluk çok kolaydı. Kalori yakma sayesinde artık açıkacaz ve susayacaz hadi bakalım.

    1. Kesinlikle katılıyorum size. Bir hayatta kalma oyununda yiyecek neyse fakat suyun çok önemsiz olması akıllara zarar bir durumdu. Dereden su içmek ise ayrı bir eğlence olacak 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir