Topluluk Güncellemesi 87 (Community Update 87)

Topluluk Güncellemesi 87 Türkçe – 

Fanlar tarafından fanlar için yapılmış, fan-art, en iyi ev nasıl yapılır, ölüm tarafından sorgu ve daha fazlası.Hoşgeldiniz

Tekrar PitchDank’ın Rust Zone programı ile bir açılış yapıyoruz. Rust topluluğundan birinin fanları olması ne kadarda güzel birşey. Yaptığı çakma televizyon sovuna dayanarak oluşturulmuş fan-art oldukça hoş duruyor. François Mayer tarafından yapılmış yukarıdaki fan-art Rust Zone’dan Brad’in üzerindeki korku ve saflığı çok güzel yansıtmış. Aşağıda yine hoşuma giden birkaç çalışmayı görebilirsiniz.

Wlk4le1

zCaHIfp

95nLg9j - Imgur

Yeni paylaştıkları video da burada. İzlemenizi tavsiye ederim.

Rust Zone seven birisi değilseniz konunun bu kısmının sizi pek ilgilendirmediğinin farkındayız, fakat nesini sevmeyesiniz ki? 🙂


Sanat Çarpıntısı

En alttaki sanat çalışmasını görene kadar başlığa pek mana veremeyebilirsiniz, fakat sonradan anlayacaksınız. Bu hafta karşılaştığım birkaç sanatsal çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. İlk resim, MMO Weekly’den gelen Rust bir atari oyunu olsaydı nasıl olurdu fikrinden yola çıkılarak yapılmış.

RustAtari2600

Ve ikincisi ise burada denk geldiğim bir Rust duvar kağıdı. 

images.akamai.steamusercontent

Ve birde bu Immortan Joe çalışması var. [WARBOY] Hayden tarafından yapılmış. 

Bu resimi elleriyle boyamakla kalmıyor, ayrıca bunu saldırganlara karşı savunurken yapıyor. Bu sanat uğruna kendini feda ediyor. Buyrun izleyin.

Ben daha cin ali çizemiyorum milletin yaptığına bak… Var mı sizlerden eli yatkın olan? Yorumda paylaşın. 


Heryerde Arena

Oxide Modlarını kullanarak Ruigi oldukça güzel iş çıkartıyor. Bir süre önce Duck Hunt yaparak güzel iş çıkarmıştı, şimdi ise James Bon Altıngöz’dekine benzer bir arena yapmış.

 

Böyle şeyler çok beğeniyorum. Rust’ı kullanarak Rust’tan bu denli uzak, alakasız birşey yapılabilmesi. 

Burada da That German Guys kanalı bir arena paylaşmış. Bataklığa kurulmuş bir arena. Yıkık dökük ıslak bir ortamda ypaılan bir savaş. İzleyin bir bakın derim.


Bilmece Evi

Birisinin evlerine girdiğinizde genelde ev sahibi sizi öldürüp yemeyi planlar, fakat Holyman TV millete bir şans vermeyi düşünmüş. 


En İyi Evi Yapmak

Rust’ın en iyi ev yapanlarından KCmo, baskıncıları şaşırtacak, zor durumlara düşürecek evler yapmasıyla ünlüdür. Yeni bir kanal açıp bunların karışımında videolar çekmeye başlamış. Bu ev videosunu izlemenizi tavsiye ederim. 


Ve Son Olarak

ShadowFrax yeni kaya görünümü yapmakta güzel bir adım atmış. 


Bizimle İletişime Geçin

Muhteşem birşey üzerinde çalıştığınızı mı düşünüyorsunuz? Anlatın bakalım bana. Şimdi güzel ev tasarımlarını paylaşma vakti. Ya da yaratıcı yağmalamalarınızı çekin gönderin. Belki sunucunuzun enteresan bir teması ve ya bir olayı vardır. E onları da alalım buraya.

Bu tür şeyleri paylaşmak için özel bir forum başlığımız var, ve ya Subreddit te oy toplayıp da ulaşabilirsiniz. Ayrıca Steam Topluluklarında da geziniyorum, yani steamde de paylaşım yapmaktan çekinmeyin.Rust’ı Twitter’da da takip edip iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu adreste de ben varım. 

Herşeye cevap veremeyebilirim, fakat bütün yorumları okuyorum ve hepsini değerlendiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir