Dragonborn Rüzgarı Binnaz Tüter ile O Ses Türkiye’de

Geçtiğimiz akşam yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında katılımcı Binnaz Tüter’in seçtiği sıra dışı şarkı herkesi şaşırttı. ‘Dragonborn Comes’


The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn Comes

En az Skyrim oyunu kadar bilindik olan ‘Dragonborn Comes’ bestesi geçtiğimiz akşamki yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Binnaz Tüter tarafından seslendirildi. Harika sesine çaldığı enstrüman ile eşlik eden Binnaz büyüleyici bir performans sergiledi.

“Büyük bir bilgisayar oyunu fanıyım” – Binnaz Tüter

Performansını tamamladıktan sonra Gökhan ve Hakan ile sohbet eden Binnaz, FRPG oyunlarının hayranı olduğunu özellikle The Withcer 3, Diablo 3, The Elder Scrolls oyunlarını oynamayı çok sevdiğini belirtti.

Hakan ve Gökhan, Binnaz’ın bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğünü öğrendiklerinde oldukça şaşırdılar ve aralarında tatlı bir sohbet gelişti. Hakan ve Gökhan ile birlikte Binnaz için dönen Sibel Can ise şaşkınlığını ve büyülenmişliğini gizleyemedi ve Binnaz’a övgüler savurdu. ( Fakat yine de Binnaz’ın aklını çelemedi 🙂 )

Büyük cesaret sergileyerek hepimizin kalbini çalan Binnaz’ın ‘Dragonborn Comes’ performansını kaçırmayın:

Yıllar geçtikçe kaliteli oyunların olduğu dönemlerin gençleri yetişkin ve bilinçli insanlar haline geliyor. Bu jenerasyonun sonucu olarak Binnaz Tüter gibi harika ve cesaretli insanlar eğlence sektörünü daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Umarız ki bilgisayar oyunlarının oyundan daha fazla hatta sanat eseri olduklarını daha çok insan fark eder ve değer kazanır.